poniedziałek, 28 kwietnia 2014

niebo

Wiosenna pora nastraja do bujania w obłokach... Czy zwróciliście uwagę jakie piękne jest niebo właśnie teraz na przełomie kwietnia i maja? Pochody chmur, zmieniające się kolory, nawet burzowe niebo wydaje się zupełnie inne...Za dnia wpatrując się w błękit, nocą powstaje taka oto biżuteria ;)
wtorek, 22 kwietnia 2014

perła z granatem

Piękna pogoda, coraz cieplejsze wieczory, w sam raz na urządzanie przyjęć pod gwiazdami. I właśnie z myślą o owych wystawnych lub mniej imprezach na które należałoby się przystroić w elegancką kreację, powstał oto taki naszyjnik:


Naszyjnik w tonacji czekoladowo-fioletowej; w całości haftowany drobnymi szklanymi koralikami, z dodatkiem naturalnych pereł, granatów i  kryształków Swarovskiego.


W tej tonacji powstały też kolczyki, szczęśliwie już zadomowione ;)wtorek, 15 kwietnia 2014

z szarości w kolor

... i wracam do moich ulubionych motywów, a mianowicie szarości i oczywiście pereł. Trochę neo' fluo' z lekkim błyskiem :)
W całości haftowana drobnymi szklanymi koralikami z dodatkiem kolorowych pereł rzecznych, agatu w odcieniu fuksji oraz jadeitu.

wtorek, 8 kwietnia 2014

maki

Dłuuugo nie było czerwono, w końcu jest: bransoleta inspirowana kwiatami maku, ba łąk pełnych maków :)Bransoleta wykonana pełnym haftem koralikowym, dwustronna. W całości szklana w połączeniu z naturalnymi perłami w ciekawym odcieniu zieleni. Wiązanie w postaci atłasowych tasiemek.